Astra jest firmą programistyczną dostarczającą zaawansowane usługi IT firmom poszukującym indywidualnych rozwiązań. W zależności od potrzeb oferujemy tworzenie specjalistycznych aplikacji oraz outsourcing IT.
Przykładowe aplikacje przez nas wykonane:

Resocjalizacja

System wspomagania pracy personelu w Zakładach Poprawczych. Wspomaga zarządzaniem zakładem poprawczym oraz pomaga w procesie resocjalizacji. Jest narzędziem dla kierownictwa zakładu, personelu administacyjnego, wychowawców, psychologów i pedagogów.

System Lojalnościowy

Pomocniczy program dla sklepów i zakładów usługowych. Pozwala wprowadzić system rabatów dla stałych klientów pozwalając zwiększyć sprzedaż towarów lub usług. Nowoczesne narzędzie w czasach ostrej konkurencji. Współpracuje z różnymi czytnikami kart magnetycznych.

Healthy heart

Aplikacja służy do zapisu pomiarów ciśnienia krwi oraz kontroli skuteczności wpisanej terapii. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które regularnie mierzą ciśnienie tętnicze i chcą wiedzieć jak przyjmowane leki i wykonywane ćwiczenia fizyczne wpływają na ich ciśnienie krwi. Aplikacja w prosty sposób pozwala na dokładne udokumentowanie w czasie ciśnienia krwi. Pozwala na stworzenie zestawu rożnego rodzaju terapii, których używasz do walki z nadciśnieniem.

Do pobrania na Google play

BiletKom

System Biletkom umożliwia sprzedaż biletów na przewozy międzynarodowe za pomocą telefonu komórkowego. System został stworzony, aby uprościć wyszukiwanie połączeń autobusowych, wyświetlanie rozkładów jazdy, tras oraz cen biletów na ekranie smartfona. Aplikacja mobilna umożliwia imienną rezerwację biletów bądź ich zakup z możliwością wyboru sposobu płatności. Sprzedażą biletów zarządza się za pomocą aplikacji internetowej i aplikacji kierowcy służącej do sczytywania kodów z telefonów podróżnych. Wszystkie aplikacje komunikują się za pomocą internetu w ułamkach sekund.

Do pobrania na Google play